Dalaman Ucuz Oto Kiralama Şartlarımız Kolaydır. Kiralama Yapabilmeniz İçin Kimlik, Pasaport, Ehliyet Bilgilerinize İhtiyacımız Var. Bilgileri Sizlerden Alarak Oto Kiralama Formunu Düzenliyoruz. Kiralama Süresi, Aracın Durumu, Sizlerin Bilgileri, Geliş Dönüş Saatleri, Yakıt Durumu, Sigorta  v.s Yazıyoruz.  Güvenlik İçin Kullanılabilir  Kredi Kartı Bilgisi İstiyoruz, Kartı Bilgisi Vermek İstemeyen Müşterilerimiz Makul Bir Miktar Depozito Ödeyebilir. Kiralama Kontratını İmzalayarak Sözleşmeyi Bitiriyoruz. Bu Süre Yaklaşık 5 Dakika Sürecektir. Kiralama Bedelini Kredi Kartınız İle  veya Nakit Olarak Sözleşmeden Sonra Alıyoruz. Dalaman Havalimanı YDA Otoparkından Çıkış Yaparak Yolculuğunuza Devam Edebilirsiniz. Otoparkta Otomatik Plaka Okuma Sistemi Mevcuttur, Aracı Otomatik Olarak Tanır ve Ücretlendirir.

Araç Alış Teslimatı Dalaman Havalimanı Gelen Yolcu Bölümünde Firmamızın İsmi Yazılı bir Klasör Tutarak Sizleri Karşılıyoruz.

Araç Dönüş Teslimati Dalaman Havalimanı Giden Yolcu Bölümü Üst Köprüde Yine Sizleri Dönüş Saatinizde Bekleyerek Karşılıyoruz.

Kiralama Yaptığınız Araç İçin Sizlerinde Sorumluluklarınız Vardır. Kısaca Karayolları ve Trafik kurallarına Uymanız Tavsiye Edilir. Aracı Bir Başka Şahısa Kiraya Veremez vede Kullandıramazsınız. Kiralama Süresinde Oluşacak Park Cezasi, OGS, HGS Trafik Cezaları Kiralayana Aittir. Daha Detaylı Bilgi İçin Bizleri Arayabilirsiniz. Tel: 0 543 301 0301